Ahi Güven Donmuş Gıda Konserve İmalat ve Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş, 2000 yılında dondurulmuş ve konserve gıda üreticisi ve ihracatçısı olarak 5 ortak tarafından kurulmuştur. Ortaklarından biri olan Mete SEYFELİ, dondurulmuş ve konserve gıda endüstrisinde 38 yıllık bir deneyime sahiptir.
 
Fabrikamız, 15.000  kapalı, 25.000  açık olmak üzere toplamda 40.000  alan üzerine kurulmuş olup Türkiye’nin meyve ve sebze merkezlerinden olan Susurluk-Balıkesir bölgesinde bulunmaktadır.
 
Firmamız, dondurulmuş ve konserve gıda üretimi
ve ihracatı konusunda uzmanlaşmış olup, sanayi alanında Türkiye'nin en güçlü üretici ve ihracatçıla-
rından biridir. Firmamızın yurtiçi satışı yoktur ve üretimin tamamını ABD, Avustralya, ve Japonya'nın yanı sıra İngiltere, Fransa, Almanya, Belçika, İtalya, Norveç ve Danimarka gibi birçok Avrupa ülkesine ihraç etmektedir. Firmamız, pazar payını ve satış-larını her geçen dönem arttırmaktadır.

Ahi Güven Donmuş Gıda Konserve İmalat ve Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş., kendi üretim tesislerinin, tüm gıda standartlarına ve devlet mevzuatına uymasından sorumludur. Aynı zamanda, özel bir gıda teknoloji ekibi ile gıda endüstrisinde çalışkan ve kaliteli bir tedarikçidir. Firmamız, HACCP planı ve BRC / IFS Standartları ile desteklenen bir kalite yönetim sistemi altında çalışmakta olup aynı zamanda BRC / IFS ve Kosher Star K sertifikalarına da sahiptir.

Başlıca ürünlerimiz; donmuş ve konserve biber çeşitleri, közlenmiş biber çeşitleri, greyfurt, çilek, vişne, kayısı, erik, sultana üzüm, mandalina dilimleri, portakal dilimleri, kurutulmuş domates, karamelize incir, portakal ve greyfurt kabuğu dilimleridir. Üretim portföyümüzdeki ürünlerimizin birçoğu, bir dizi endüstriyel uygulama ile meyve suyu yada konsantre şurup ile paketlenir.

​​

Yukarıda belirtilen ürün yelpazemize ek olarak, müşterilerimizin talepleri üzerine, farklı çeşitlerde sebze ve meyveler ile de üretimler yapılabilir.

Şirketimizin en büyük avantajı, dondurulmuş ve konserve gıda sektöründeki deneyimlerimize dayanarak, en yüksek kalitede ürünler tedarik edebilmektir. Bir diğer avantajı ise, üretim alanımızın, müşterilerimize üst düzey bir hizmet verebilmek için, yeni, bakımlı, güçlü ve paslanmaz ekipmanlarla çalışıyor olmasıdır. Depolama birimlerimiz, etiketleme ve kodlama sistemlerimiz, tamamen elektronik ve otomatiktir. Firmamız, dinamik bir kalite ekibi ve eksiksiz kontrol takımı ile beraber, üst düzey bir hijyene de sahiptir.

​​

Ahi Güven Donmuş Gıda Konserve İmalat ve Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş., her gün en modern gıda teknolojilerine yatırım yaparak gelişmeye ve ilerlemeye devam ediyor. Firmamızın ana politikası, en yüksek kalitede ürünler üretmek ve müşteri hizmetlerinde mükemmelliği sağlamaktır. Aynı zamanda güvenilir teslimat ve tedarik seçenekleriyle sürekliliğini devam ettirmektir.

AHİ GÜVEN DONMUŞ GIDA KONSERVE

İMALAT VE AMBALAJ SAN. TİC. A.Ş.

Tüm hakları saklıdır.

© 2019