Ürünler
Donmuş Meyveler  
Konserve Meyveler  
Donmuş Sebzeler  
Konserve Sebzeler  
Kurutulmuş Sebzeler  
Haberler
Dondurulmış Çilek ve Çilek Konservesi
Dondurulmuş çilek ve çilek konservesi ürünlerimiz için değerleri talepleriniz konusunda bizim ile iletişime geçmenizi bekliyoruz.
 
Donmuş ve Konserve Ürünlerimiz
Stoklarımızda bulunan donmuş ve konserve ürünlerimiz için lütfen bilgi alınız.
 
  Hakkımızda
Donmuş ve konserve gıda üretimi ve ihracatında uzmanlaşmış olan şirketimiz Ahi Güven Donmuş Gıda Kons.İml ve Amb San Tic A.Ş. 2000 yılında beş ortak tarafından kurulmuştur.Şirketimiz ortaklarından Mete SEYFELİ donmuş ve konserve gıda sektöründe 35 yıllık tecrübeye sahiptir. Fabrikamız Türkiye’nin sebze ve meyve merkezi olan Susurluk’ta bulunmaktadır.14000 m2'si kapalı alan olmak üzere 40000 m2 alana kurulmuştur. Ahi Güven, Türkiye’nin en güçlü gıda üretici ve ihracatçılarından birisidir. Şirketimizin yurtiçi satışı bulunmamakta olup, üretimini dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat etmektedir.Bu ülkelerin bir kısmı A.B.D., Avustralya, Japonya, İngiltere, İrlanda, Fransa, Almanya, Belçika, İtalya, Norveç, Danimarka, İsviçre ve Polonya gibi ülkelerdir.

Şirketimizin pazar payı her geçen sene artmaktadır.Hedefimiz kaliteli ürünleri ile dünyanın her yerinde tanınan,tercih edilen ve güven duyulan bir firma olmaktır.Bunu sağlamak için de her biri kendi alanında uzmanlaşmış personeli ile HACCP prensiplerine göre üretim yapmaktadır. Fabrikamız gerekli denetimlerden başarı ile geçmiş ve BRC/IFS, Star-K(Kosher) sertifikaları ile kalitemiz belgelendirilmiştir.

Şirketimizin ana ürünleri donmuş ve konserve biber, greyfurt, kiraz, vişne, sultana üzümü, mandalina, portakal, kurutulmuş yağda domates ve karamelli incirdir. Ana ürünlerimiz dışında sezon meyve ve sebzeleri de donmuş ve konserve olarak üretim portföyümüzde yer almaktadır. Konserve meyve üretimlerimiz konsantreli ve şuruplu yapabilmektedir.Ayrıca ürün cinsine göre bütün,küp ve şerit kesim, çekirdekli, çekirdeksiz, kabuklu, kabuksuz şeklinde üretim yapılabilmektedir. Bizim ürün listemizin dışında gelen müşteri taleplerine göre de üretim yapabilmekteyiz.

Şirketimizin amacı müşteriye en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak ve kaliteli üretim yapmaktır. Bunu sağlayabilmek için de fabrika ile ilgili yatırımlarımız, yenileme ve geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Sertifikalar | Ürünlerimiz | İnsan Kaynakları | İletişim