Ürünler
Donmuş Meyveler  
Konserve Meyveler  
Donmuş Sebzeler  
Konserve Sebzeler  
Kurutulmuş Sebzeler  
Haberler
Greyfurt Sezonu Başlamak Üzeredir.
Ahi Güven'de greyfurt sezonu başlamak üzeredir. Talepleriniz için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.
 
Portakal Sezonu Başlamak Üzeredir.
Ahi Güven'de portakal sezonu başlamak üzeredir. Talepleriniz için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.
 
Mandalina Sezonu Başlamıştır.
Ahi Güven'de mandalina sezonu başlamıştır. Talepleriniz için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.
 
  Hakkımızda
Donmuş ve konserve gıda üretimi ve ihracatında uzmanlaşmış olan şirketimiz Ahi Güven Donmuş Gıda Kons.İml ve Amb San Tic A.Ş. 2000 yılında beş ortak tarafından kurulmuştur.Şirketimiz ortaklarından ikisi donmuş ve konserve gıda sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahiptir. Fabrikamız Türkiye’nin sebze ve meyve merkezi olan Susurluk’da bulunmaktadır.14000 m2'si kapalı alan olmak üzere 40000 m2 alana kurulmuştur. Ahi Güven Türkiye’nin en güçlü gıda üretici ve ihracatçılarından birisidir. Şirketimizin yurtiçi satışı bulunmamakta olup üretimini dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat etmektedir.Bu ülkelerin bir kısmı A.B.D., Avustralya, Japonya,İngiltere,İrlanda,Fransa, Almanya, Belçika, İtalya, Norveç, Danimarka,İsviçre ve Polonya gibi ülkelerdir.

Şirketimizin pazar payı her geçen sene artmaktadır.Hedefimiz kaliteli ürünleri ile dünyanın her yerinde tanınan,tercih edilen ve güven duyulan bir firma olmaktır.Bunu sağlamak için de her biri kendi alanında uzmanlaşmış personeli ile HACCP prensiplerine göre üretim yapmaktadır. Fabrikamız gerekli denetimlerden başarı ile geçmiş ve BRC/IFS, Star-K(Kosher) sertifikaları ile kalitemiz belgelendirilmiştir.

Şirketimizin ana ürünleri donmuş ve konserve biber, greyfurt, kiraz, vişne, sultana üzümü, mandalina, portakal, kurutulmuş yağda domates ve karamelli incirdir.Konserve meyve üretimlerimiz konsantreli ve şuruplu yapabilmektedir.Ayrıca ürün cinsine göre bütün,küp ve şerit kesim ,çekirdekli,çekirdeksiz ,kabuklu,kabuksuz şeklinde üretim yapılabilmektedir. Bizim ürün listemizin dışında gelen müşteri taleplerine göre de üretim yapabilmekteyiz

Şirketimizin amacı müşteriye en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak ve kaliteli üretim yapmaktır..Bunu sağlayabilmek için de fabrika ile ilgili yatırımlarımız ,yenileme ve geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Sertifikalar | Ürünlerimiz | İnsan Kaynakları | İletişim